Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

TOKYO

offlinetokyo blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: S-GL 829 TOKYO
58256 odwiedzin | wpisów: 96, komentarzy: 495, obserwuje: 132

DZIECKO W DOMU

autor: tokyo blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

blog budowlany - mojabudowa.plTo już dwa miesiące odkąd mieszkamy w trójkę... Wstyd się przyznać, chociaż z drugiej strony może to całkiem normalne: nasz świat odwrócił się do góry nogami i wstrzymaliśmy wszystkie prace domowe i ogrodowe.

Plany oczywiście są wzniosłe i konkretne, ale do realizacji brakuje czasu, siły i pieniędzy., a czasami wydaje mi się, że jeszcze CZEGOŚ.

Ostatnio prawie kupiliśmy drzewo do ogrodu. Nawet byliśmy w dwóch szkółkach drzewnych, poświęcając na to dwa wieczory. Odłożyliśmy kasę, zdecydowaliśmy się, a jednak zabrakło CZEGOŚ, bo drzewko nadal nie rośnie w ogrodzie. Do dzisiaj się zastanawiam CZEGO zabrakło...? Ciekawe kiedy to COŚ powróci i zaczniemy dalej się urządzać.Komentarze (6)
autor:lena-nasza  dodano: 2016-09-19 | 13:37:50
może to jeszcze nie było TO drzewko :) Co do reszty wpisu - święte słowa.
autor:elik2014  dodano: 2016-09-19 | 14:14:39
Spóźnione gratulacje z okazji narodzin Waszego Sensu Życia ! To dopiero 2 miesiące, za jakiś czas minie zmęczenie, tryb życia ustabilizuje się jako tako i wróci radość i chęć do dalszych inwestycji. Nic na siłę. Pozdrawiam gorąco :-)
autor:spidi  dodano: 2016-09-19 | 17:37:45
Gratulacje dla Was!!!! Podejrzewam, że czegoś zabrakło ponieważ w tej chwili najważniejsze jest, że macie Kogoś i w ogół Tego Kogoś kręci się Wasz świat:)
autor:sylwaww  dodano: 2016-09-19 | 17:55:20
Gratulacje dla szczęśliwych rodziców :)
autor:poddebemmurator  dodano: 2016-09-20 | 11:35:38
No cóż, stan zakochania trwa nawet do 2 lat, potem wszystko wraca do normy i pozostaje miłość :-) Dajcie sobie czas na nacieszenie się niemowlaczkiem, a dom sobie poczeka. My teraz spieszymy się z tynkami, bo podejrzewam, że jak nasz synek się pojawi, to oszalejemy z radości i na długo odłożymy prace przy domu ;-))))

autor:tokyo  dodano: 2016-09-20 | 12:05:54
Dzięki Wszystkim za ciepłe słowa. Jak już wrócimy na ziemie czyt. do normalności będziecie o tym wiedzieć - pojawią się nowe wpisy z realizacji naszych poczynań.